Salygos ir taisyklės

Kiekvienos parduodamos prekės pagrindinės savybės nurodomos kiekvienos prekės aprašyme. Tam tikroms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios sąlygos bei terminai nurodomi prekių aprašymuose bei detalizuojami garantiniame talone. Atskiroms prekių kategorijoms taikomi sekantys garantiniai įsipareigojimai:

 

Prekės kūdikiams ir vaikams

Nusipirkę netinkamos kokybės prekę kūdikiui ar vaikui, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Tam tikroms kūdikių ir vaikų prekėms (pvz., kūdikių baldams) suteikiama gamintojo garantija, kurios sąlygas ir terminus rasite tokių prekių aprašymuose.

Kokybiškos prekės kūdikiams ir vaikams gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų pirkimo - pardavimo taisyklėse nurodytą terminą ir tik laikantis nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

 

Treniruokliai, baldai

Visoms šioms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus rasite tokių prekių aprašymuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos.

Nusipirkus vieną iš šių prekių, prieš ją surenkant, būtina atidžiai apžiūrėti.

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Garantijos galiojimo laikotarpiu pastebėjus prekės defektus, prašome susisiekti garantiniame talone nurodytais kontaktais. Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys, ar prekės defektui taikoma garantija, t.y. ar prekės defektas yra dėl gamintojo kaltės. Apie sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Kokybiški treniruokliai, baldai gali būti grąžinami tik per teisės aktuose nurodytą terminą ir tik laikantis nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

 

Atkreipiame dėmesį, kad:

·         Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

·         Kokybiškų surinktų baldų grąžinti negalima.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

·         grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

·         prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

·         prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

·         grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

·         grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).

Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę mums atgal (išskyrus garantinį aptarnavimą), reikia informuoti mus.

 

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, visada susisiekite su mumis!